www.gimnazjum-jablonowo.pl                               

GIMNAZJUM im. Mikołaja Kopernika, 87-330 Jabłonowo Pomorskie, ul. Słoneczna2
tel./fax 056-4959299, gimjablonowo@interia.pl

 

 


UWAGA!!!

W związku z przyłączeniem Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika do Szkoły Podstawowej im. J. Kusocińskiego, od dnia 1 września 2018r. wszystkie aktualności, informacje oraz zdjęcia będą zamieszczane na stronie Szkoły Podstawowej pod adresem: www.spjablonowo.edupage.org


Znawczynie sztuki

Uczennice gimnazjum Marta Podemska i Patrycja Nowakowska w dniu dzisiejszym w Muzeum Okręgowym w Toruniu odebrały nagrody w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Sztuce i Kulturze dla uczniów gimnazjum. Marta została laureatką, a Patrycja finalistką konkursu. Uczennice do wszystkich etapów konkursu (szkolny, rejonowy, wojewódzki) przygotowywały się pod kierunkiem nauczyciela historii pani Ewy Rzepki. Gimnazjum w Jabłonowie Pomorskim otrzymało dodatkowo nagrodę specjalną w postaci pięciu bezpłatnych zajęć edukacyjnych w Muzeum Okręgowym w Toruniu.

ZDJĘCIA W KRONICE FOTO II


Obchody Dnia Europy w Gimnazjum w Jabłonowie Pomorskim 5.06.2018r.


Dnia 5.06.2018r. w naszym Gimnazjum obchodzono Dzień Europy. Idea organizowania Dnia Europy w naszej szkole ma już długoletnią tradycję. Jest on wpisywany rokrocznie w kalendarz imprez szkolnych. Stał się bowiem prawdziwą „nauką poprzez zabawę” umożliwiającą zastosowanie bogatego wachlarza pomocy wykonanych przez uczniów indywidualnie albo w toku pracy grupowej.
W ciągu ostatnich lat obchody przybierały formę widowiska. W tym roku wróciliśmy do pierwotnej formy. Uczniowie przygotowali ciekawe stoiska różnych krajów wchodzących w skład Unii Europejskiej: Hiszpanii, Włoch, Grecji, Austrii, Chorwacji, Francji, Finlandii, Czech, Węgier i Danii. Nie zabrakło ciekawych gadżetów, strojów ludowych oraz tradycyjnych potraw. Można było skosztować sałatkę grecką, pizzę, bogracza (zupę gulaszową), langoszy i wiele innych potraw. Nie zapomniano również o łasuchach, na których czekały tort Sachera i strudel.
Uczniowie znowu mieli możliwość zaprezentowania i promowania na zewnątrz swoich różnorakich umiejętności i talentów, poszerzenia i sprawdzenia swej wiedzy z zakresu szeroko rozumianej edukacji europejskiej. Gimnazjaliści w ciągu trzech miesięcy przygotowywali plakaty, tablice informacyjne, wystawki tematyczne, mapy, obrazy oraz stroje ludowe. Bogactwo zastosowanych rekwizytów świadczy o zaangażowaniu uczniów oraz gotowości do pracy i wysiłku w trakcie przygotowań do imprezy.

Kamila Sikorska

ZDJĘCIA W KRONICE FOTO II


KONKURS

28 maja 2018 roku w Wąbrzeźnie odbył się Wojewódzki plastyczno-historyczny konkurs o ziemi chełmińskiej II edycja Zabytki ziemi chełmińskiej. Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim reprezentowały uczennice: Patrycja Nowakowska, Kinga Keczmer i Magdalena Żebrowska. Magdalena Żebrowska wywalczyła tytuł laureata, a Patrycja Nowakowska i Kinga Keczmer tytuł finalisty.
Uczennice do konkursu przygotowała Pani Agnieszka Lis-Kornacka.

Zdjęcia w KRONICE FOTO II


HUMANISTA ROKU

11 maja 2018 roku w Instytucie Historii i Archiwistyki Wydziału Nauk Historycznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbył się VI Wojewódzki Konkurs Humanista Roku 2017/2018 dla klas III gimnazjum. Patronat nad konkursem objęli Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki, Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty i Wójt Gminy Lubicz. Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim reprezentowali Marta Podemska i Mateusz Pokojski, uczniowie zdobyli tytuły finalistów. Uczniów do konkursu przygotowała Pani Agnieszka Lis-Kornacka


PROJEKT "KU PRZYSZŁOŚCI"

W związku  z rozpoczęciem kolejnego etapu projektu pt.”Interdyscyplinarne Warsztaty  Edukacyjne
„KU Przyszłości” zostaną zorganizowane wyjazdowe warsztaty dla uczniów Gimnazjum w Jabłonowie Pomorskim (Górno, Przysiek). Organizator zapewnia nocleg i pełne wyżywienie oraz transport. Uczniowie proszeni są
o zabranie ze sobą ręczników, stroju umożliwiającego im wyjście na zajęcia terenowe
oraz zabranie dowolnych preparatów na kleszcze, komary. Dodatkowo każdy z uczniów obowiązkowo musi mieć  wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie podpisane przez rodzica/opiekuna (zbiera wychowawca).
Terminy wyjazdów:
1) wtorek 15.05.2018r. – środa 16.05.2018r. – kl. 2a (25 osób-Górzno)
2) środa 16.05.2018r. – czwartek 17.05.2018r. – kl.2b,c,d (50 osób-Górzno)
                                                                 - kl. 3a (25 osób – Przysiek)
3) czwartek 17.05.2018r. – piątek 18.05.2018r. – kl. 3b,c,d (50 osób – Przysiek)

Prosimy o wypełnienie formularza i oświadczenia, oddania go wychowawcy do 11.05.2018r.Wyjazd uczniów o godzinie 8.00  sprzed szkoły. Zajęcia w godzinach 9.00 – 14.00. Powrót dnia następnego około godz. 16.00 – odbiór uczniów dojeżdżających przez rodziców.
Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na wyjazd dziecka – proszę napisać taką informację pisemnie.

E. Zielaskowska


Finał konkursu Szlakiem Historii

Dnia 25 kwietnia 2018 roku w Bydgoszczy miał miejsce finał konkursu wojewódzkiego Kujawsko-Pomorskim Szlakiem Historii. Konkurs objęli swym patronatem Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wojewoda Kujawsko-Pomorski, Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty, Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz biskup Jan Tyrawa.w konkursie wzięły udział 142 szkoły z całego województwa. Aleksandra Wrońska uczennica klasy III a Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim została finalistką tego konkursu, opiekunem naukowym była Agnieszka Lis-Kornacka

ZDJĘCIA W KRONICE FOTO II


Konkurs na 100 lecie odzyskania przez Polskę niepodległości

24 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół w Jabłonowie Pomorskim został zorganizowany dla okolicznych szkół podstawowych i gimnazjów konkurs na 100 lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim reprezentowały: Magdalena Żebrowska i Kinga Barańska. Uczennice naszego gimnazjum po zaciętej rywalizacji o pierwsze miejsce pokonały Gimnazjum z Książek ' miejsce trzecie wywalczyli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim. Uczennice Gimnazjum w Jabłonowie Pomorskim do konkursu przygotowała Agnieszka Lis-Kornacka.

ZDJĘCIA W KRONICE FOTO II


UWAGA!

W okresie długiego weekendu majowego 30.04.,02.05 i 04.05.2018r. Gimnazjum w Jabłonowie Pom. otwarte będzie w godz.9.00-15.00.
Przypominamy rodzicom o dyżurach nauczycieli z uwagi na pierwszy wtorek miesiąca (08.05.2018r.). Spotkanie trójek klasowych rodziców i zainteresowanych rodziców klas trzecich w sprawie balu gimnazjalnego o godz.16.00.


Programowanie dla najmłodszych

24 kwietnia 2018r. uczniowie naszego gimnazjum w ramach projektu edukacyjnego przeprowadzili warsztaty z programowania w Przedszkolu Samorządowym w Jabłonowie Pom. Dzieci w świat programowania wprowadzał Ozobot. To mały, ale bardzo inteligentny robot do nauki programowania. Zdobywca tytułu Zabawka Roku 2016 w Polsce, a także zdobywca głównych nagród w kategorii "Best Robot" na międzynarodowych targach w USA: "Consumer Electronics Show" w 2015 r. oraz "International Toy Fair" w 2014 r. Ozobot zabiera najmłodsze dzieci w niesamowitą przygodę rysowania, rozwiązywania problemów i pracy grupowej. Za pomocą kolorowych kodów (na kartce papieru lub tablecie) dzieci programują zadania, które wykonuje robot.
Zdjęcia w KRONICE FOTO II

Małgorzata Balcer


DODATKOWE DNI WOLNE

Ze względu na pracę szkół podstawowych i organizację dowożenia uczniów dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych z 01.06.2018r.(po Bożym Ciele) zostaje przesunięty na 30.04.2018r. Uczniowie zwolnieni są z zajęć dydaktycznych od 28 kwietnia do 6 maja.


Międzyszkolne Potyczki Mitologiczne

Dnia 12 kwietnia 2018 r. w Radzyniu Chełmińskim miały miejsce II Międzyszkolne Potyczki Mitologiczne dla uczniów gimnazjum z powiatów grudziądzkiego, wąbrzeskiego i brodnickiego. Naszą szkołę reprezentowali: Magdalena Żebrowska, Zuzanna Dembek, Karolina Pakulska i Hubert Sikorski. W konkursie tym uczniowie Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim odnieśli sukces - Karolina Pakulska zajęła I miejsce, a Hubert Sikorski miejsce II. Magdalena Żebrowska zakwalifikowała się do finału i zajęła VI miejsce. Uczniów przygotowywała Pani Agnieszka Lis-Kornacka.
Zdjęcia w KRONICE FOTO


Gala Laureatów

10 kwietnia 2018 roku w Toruniu odbyła się uroczysta Gala Laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/2018. Na uroczystość tę zostali zaproszeni laureaci z Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim wraz z nauczycielami, którzy przygotowywali ich do konkursu. Gimnazjum reprezentowali Hubert Sikorski ,laureat konkursu przedmiotowego z chemii , do którego przygotowała go Pani Joanna Dejnarowicz, oraz Karolina Pakulska, laureatka konkursu przedmiotowego z historii, którą przygotowała Pani Agnieszka Lis- Kornacka.
Zdjęcia w KRONICE FOTO


SPOTKANIE RODZICÓW W DNIU 10.04.2018

GODZ. 15.00 –16.00 KONSULTACJE Z NAUCZYCIELAMI W KLASACH.

GODZ. 15.30-16.00 SPOTKANIE TRÓJEK KLASOWYCH RODZICÓW Z PANIĄ DYREKTOR W ŚWIETLICY.

GODZ. 16.00 – 16.20 SPOTKANIE PANI DYREKTOR Z RODZICAMI KLAS III W SPRAWIE EGZAMINU W ŚWIETLICY.

GODZ. 16.00-17.00 SPOTKANIE RODZICÓW Z WYCHOWAWCAMI W POSZCZEGÓLNYCH KLASACH

GODZ.17.00-SPOTKANIE Z TRÓJKAMI KLASOWYMI RODZICÓW W SALI NR 8 W SPRAWIE BALU I FESTYNU.

 XVII KONKURS O TYTUŁ MISTRZA ORTOGRAFII W POWIECIE


Któż nie czeka na marcowe zrównanie dnia z nocą, czyli Dzień Wiosny? Któż nie ubóstwia promyków słońca odpędzających zimową melancholię i chandrę? Czyjegoż wzroku nie przykuwa niepostrzeżenie zmieniający się pejzaż z kępkami giętkich przebiśniegów i hiacyntów nieśmiało wynurzających się spod grudek ziemi? – to początek tegorocznego dyktanda ułożonego przez Halinę Gawendę – organizatora konkursu.

15 marca br. dzięki gościnności Justyny Prajs – dyrektora Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim w tej instytucji odbyły się coroczne zmagania ortograficzne pod patronatem Starostwa Powiatowego w Brodnicy i Miasta i Gminy w Jabłonowie Pomorskim. Na konkurs przybyli uczniowie z 9 gimnazjów powiatu brodnickiego: Szczuki, Osieka, Górzna, Zbiczna, Brodnicy (nr 1 i nr 2), Brzozia, Jastrzębia i Jabłonowa Pomorskiego. Towarzyszyły im polonistki, które także sprawdzały prace uczniów: Klaudia Domżalska, Małgorzata Gorczewska, Mariola Kudła, Barbara Michalak, Katarzyna Pawłowska, Jolanta Teodorska, Wiesława Żebrowska. Zaszczytną funkcję przewodniczącej komisji pełniła Wioletta Warlikowska.

Konkurs przebiegał w dwóch turach: najpierw wszyscy uczniowie pisali dyktando, a następnie finałowa dwunastka wykonywała trzy zadania: pisanie tytułów książek omawianych w gimnazjum, których autorzy nie byli Polakami, pisanie zdań najeżonych trudnościami oraz test interpunkcyjny. W sumie można było uzyskać 130 pkt. i tylko 9 i pół punktu do maksimum zabrakło Dominice Paradzińskiej z Gimnazjum nr 1 w Brodnicy. Uczennica nie tylko została Mistrzynią Ortografii 2018 (była nią również w ubiegłym roku), lecz także najlepiej napisała dyktando. Szczególne wyrazy uznania należą się nauczycielce przygotowującej do konkursu – Jolancie Teodorskiej. Drugie miejsce zajęła Wiktoria Błaszkiewicz z Gimnazjum nr 2 w Brodnicy, a trzecie Aleksandra Wrońska z Gimnazjum w Jabłonowie Pomorskim. Na czwartym miejscu uplasował się Marcin Pietrucha z Gimnazjum w Szczuce, a na piątym Rozalia Podolak z Gimnazjum w Jabłonowie Pomorskim. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyło Gimnazjum nr 1 w Brodnicy, a za nim Gimnazjum w Jabłonowie Pomorskim i Gimnazjum w Szczuce.

Przerwę umiliło wszystkim obejrzenie nagrania spektaklu o Koperniku pt. „Dzieło życia”. Sztuka była poświęcona życiu i działalności wielkiego astronoma Mikołaja Kopernika. Spektakl został wyreżyserowany przez Halinę Gawendę, która była również autorką części scenariusza – scen z umierającym Mikołajem Kopernikiem. Pomocą służyły jej: Ewa Michalak, Agnieszka Rakowska, Justyna Bartkowska. Kostiumy i charakteryzacja to zasługa Marleny Smagi-Byrwy. Sztuka została nagrana przez fizyka Wincentego Tęgowskiego. Spektakl zajął I miejsce w V Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym w dziedzinie "Z teatrem w kosmos, czyli kosmiczna kreatywność" na pracę zespołową dla uczniów w wieku 12-16 lat. Wyróżniono 5 gimnazjalistów z Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim: Darię Karczewską, Mateusza Jasieckiego, Sebastiana Domańskiego, Karola Kopaczewskiego i Szymona Wojciechowskiego.

Cenne nagrody dla laureatów i upominki dla uczestników ufundowali: Starostwo Powiatowe w Brodnicy, Samorząd Miasta i Gminy w Jabłonowie Pomorskim, Bank Spółdzielczy w Brodnicy, Oddział Banku PKO BP w Jabłonowie Pomorskim, firmy: „Multi” w Brodnicy i „Agrocomex” w Jabłonowie Pomorskim oraz osoby indywidualne: Marzena Jarzembska, Marek Buchalski, Przemysław Górski, Marcin Olszewski.

Konkurs organizowany jest przez Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim. Jego dyrektorem, a zarazem współorganizatorem konkursu jest pani Elżbieta Zielaskowska. Główny ciężar przygotowań spada jednak na barki polonistki – Haliny Gawendy, która układa dyktando, wszystkie zadania konkursowe i zadania dla publiczności. Ich wykonania, oprócz uczniów, podejmują się również goście, których nie zabrakło i w tym roku. Ortograficznym zmaganiom kibicowali: Wiceprzewodniczący Rady Powiatu - Marek Buchalski, Przewodniczący Rady Miejskiej - Krzysztof Kamiński, Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie - Przemysław Górski, Prezes Stowarzyszenia „Razem dla Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie” - Marcin Olszewski, Dyrektor Banku Spółdzielczego w Brodnicy - Grzegorz Grochowiak i zastępca Kierownika Oddziału BS w Jabłonowie Pomorskim - Barbara Modzelewska, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim - Anna Berent, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Płowężu - Anna Kochańska-Bayer, Dyrektor Centrum Kultury i Sportu – Justyna Prajs, Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Jabłonowie Pomorskim - Danuta Kulisz, Dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Jabłonowie - Mariola Olszewska.

Goście, nauczyciele i uczniowie cenią aurę, którą roztacza prowadząca konkurs po raz siedemnasty – Halina Gawenda.

Zdjęcia w KRONICE FOTO


Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Statystycznego


Aleksandra Wrońska - uczennica klasy IIIa Gimnazjum w Jabłonowie Pomorskim została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Statystycznego "Ciekawość - pierwszy stopień do statystyki". Ola napisała pracę pod tytułem "Jak się czujesz? Dziękuję dobrze", w której przedstawiła w oparciu o dane statystyczne stan samopoczucia i zdrowia mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. W ten sposób znalazła się w gronie sześciu finalistów, którzy dnia 9 marca 2018 roku w Bydgoszczy w siedzibie Urzędu Statystycznego prezentowali swoją pracę. Ostatecznie nasza gimnazjalistka zajęła III miejsce i uzyskała tytuł laureata, a w nagrodę otrzymała tablet. Uczennicę do konkursu przygotowywała nauczycielka wiedzy o społeczeństwie pani Ewa Rzepka.


Drodzy Rodzice!!!

Zapraszamy Państwa do udziału w akcji RODZICE W SZKOLE
od 5 do 9 marca 2018r.

Liczymy na Państwa obecność!!!


 

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Dnia 6 lutego 2018r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). Obchodzony jest on z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. Początkowo wydarzenie to świętowały jedynie państwa europejskie, ale już od lat DBI przekracza granice Europy angażując państwa z całego świata. W tym dniu, w naszej szkole uczniowie otrzymali ulotki o bezpieczeństwie w sieci. Zasady bezpiecznego internetu mają zwiększyć świadomość dzieci i młodzieży dotyczącą zagrożeń oraz pomóc w tworzeniu kultury szacunku w sieci.

Zdjęcia w KRONICE FOTO


GRA MIEJSKA

Nie tylko nauka, ale i świetna zabawa - gra miejska.
„W poszukiwaniu bohaterów” – wzorców do naśladowania , wielkich patriotów związanych z gminą Jabłonowo, w ramach gry miejskiej, wyruszyły drużyny z wszystkich szkół gminy Jabłonowo Pomorskie, w tym drużyna reprezentująca Gimnazjum. Drużyna w składzie Kinga Barańska, Agata Hermańska, Alicja Karbownik, Karol Kopaczewski i Damian Oszwałdowski przeszła przygotowaną trasę pod opieką pani Elżbiety Michalak. Dla wszystkich była to nie tylko nauka, ale i świetna zabawa. Drużyna spisała się świetnie realizując bezbłędnie zadania na wszystkich punktach kontrolnych oraz wykonując plakat poświęcony sylwetce Bł. Matki Marii Karłowskiej. Organizatorem gry był Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim.

Zdjęcia w KRONICE FOTO


WYWIADÓWKA

W najbliższy wtorek 16 stycznia 2018r. odbędzie się spotkanie z rodzicami.
16.00 - spotkanie z wychowawcami w poszczególnych klasach;
16.45 - spotkanie trójek klasowych w świetlicy szkolnej.

Liczymy na Państwa obecność!
WYWIADÓWKA

W najbliższy wtorek 7 listopada 2017r. odbędzie się spotkanie z rodzicami.
15.00 - 16.00 - konsultacje dla rodziców;
16.00 - spotkanie z wychowawcami w poszczególnych klasach;
16.45 - spotkanie trójek klasowych w świetlicy szkolnej.

Liczymy na Państwa obecność!


UCZNIOWIE WYMIEŃCIE ODPADY NA EKOWYPADY!!!

Konkurs                          

Ekologiczny

 

Zbiórka odpadów trwa do 30 marca 2018 r.

Elektroodpady o wadze powyżej 5 kg będą odbierane przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Mieszkaniowych Ekosystem Sp. z o. o. z terenów posesji mieszkańców Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie po wcześniejszym wypełnieniu formularza A załączonego do regulaminu.
 

Więcej informacji w regulaminie dostępnym na stronie:

www.jablonowopomorskie.pl

 


 

Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie organizacji roku szkolnego i po skonsultowaniu interpretacji prawnej tego rozporządzenia z wizytatorem Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy podaję terminy dni dodatkowo wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2017/2018:
2,3.11.2017r.
18,19,20.04.2018r.(egzaminy gimnazjalne)
2,4.05.2018r.
1.06.2018r.(po Bożym Ciele)
Powyższa informacja jest uzupełnieniem terminów podanych w Kalendarzu Szkolnym dostępnym na stronie internetowej Gimnazjum.

Z poważaniem
E.Zielaskowska


ZMIANY W DOWOŻENIU!!!

W związku z tym, iż w przyszłym tygodniu wykonawca będzie układał nowy dywanik asfaltowy
na odcinku od torów kolejowych do Nowej Wsi, nie będzie możliwy odbiór i dowóz dzieci do przystanku
przy zabudowaniach Państwa Mikulicz.
Tymczasowo w dniach: 2-3-4 października 2017r. (poniedziałek, wtorek, środa) przystanek będzie usytuowany przy zabudowaniach Państwa Przydział.
W następnych dniach będą dokonywane kolejne ustalenia w miarę postępu prac na drodze Nowa Wieś – Buk Góralski, o których będziemy Państwa informować.
 


ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 ODBĘDZIE SIĘ DNIA 04.09.2017r. (poniedziałek) O GODZ. 10.15 W SALI GIMNASTYCZNEJ GIMNAZJUM. POPRZEDZONE BĘDZIE MSZĄ ŚWIĘTĄ O GODZ. 9.15 W KOŚCIELE P.W. CHRYSTUSA KRÓLA W JABŁONOWIE POM.

PO UROCZYSTYM APELU SPOTKANIE Z WYCHOWAWCAMI W POSZCZEGÓLNYCH KLASACH:

                                                                                                                                                   
KLASA IIA  – SALA 10 WYCHOWAWCA AGNIESZKA LIS-KORNACKA                                                      
KLASA IIB  – SALA 45 WYCHOWAWCA JOANNA DEJNAROWICZ
KLASA IIC  – SALA 36 WYCHOWAWCA TERESA JAKIMIUK
KLASA IID  – SALA 41 WYCHOWAWCA BARBARA ŚLIWOWSKA

KLASA IIIA – SALA 7 WYCHOWAWCA AGNIESZKA CIEĆKA
KLASA IIIB – SALA 40 WYCHOWAWCA KAMILA SIKORSKA
KLASA IIIC – SALA 27 WYCHOWAWCA ARKADIUSZ POPŁAWSKI
KLASA IIID – SALA 25 WYCHOWAWCA HALINA GAWENDA

KURSY AUTOBUSÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

 


 

Realizujemy projekt:
"OKNO NA ŚWIAT"

 

Realizujemy projekt:

 

 

Mnisterstwo Edukacji Narodowej

Szkoła Podstawowa w Jabłonowie Pomorskim


Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim


Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy


Interklasa Polski Portal Edukacyjny